OBAVIJEST O OBUSTAVI NASTAVE

Obavještavamo Vas da je dana 4. ožujka obustavljena nastava zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih prekidom vodoopskrbe u školi.

U tijeku je sanacija kvara, a učenici će o daljnjoj organizaciji nastave biti obavješteni na vrijeme.

Hvala na razumijevanju!

NADLEŽNI ŠKOLSKI LIJEČNIK

Nadležni školski liječnik, dr.Silvana Stipanović, specijalist školske medicine (silvana.stipanovic@nzjz-split.hr), Trg hrvatske bratske zajednice 7, Split /Školska poliklinika/ Kontakt:021/480 304

POPIS ODABRANIH UDŽBENIKA ZA ŠK.GOD. 2023/2024.

Popis odabranih udžbenika za šk. god. 2023./2024.

Odluka o odabiru udžbenika povijesti

POTVRDE ZA UČENIKE IZ E-MATICE

Dragi učenici,

svoje potvrde o statusu redovnoga učenika možete preuzeti i elektroničkim putem preko sustava za izdavanje potvrda na poveznici https://potvrde.skole.hr/login koji podatke o učenicima preuzima iz e-Matice.

U sustav se možete prijaviti svojim AAI@Edu.hr identitetom (podaci kojima ulazite u e-Dnevnik). Nakon prijave u sustav, u padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde. Ovako izdane potvrde mogu se spremiti na računalo, slati elektroničkim putem ili ispisivati, ovisno o potrebama.

POTVRDE ZA UČENIKE IZ E-DNEVNIKA

Učenici i roditelji mogu iz e-Dnevnika preuzeti i ispisati potvrde o školovanju učenika koje mogu koristiti za ostvarivanje prava učenika na prijevoz, dječji doplatak, stipendiranje, sezonski rad… Kako preuzeti potvrde možete naći na 20. stranici priručnika e-Dnevnik za učenike i roditelje!