Izložba u sklopu projekta “Umjetnost koja (me) inspirira”

U ponedjeljak 29. 4. 2024. u “Prostoru (Culture Hub, Plančićeva 2)”, naša je škola organizirala izložbu učeničkih radova u sklopu projekta “Umjetnost koja (me) inspirira”. Učenici su fotografiranim grafitima pridodali tekst na različitim jezicima te opisali osobni doživljaj i priču koja je skrivena u pozadini prikazanoga grafita.

Učenice Francika Burazer Turko (4.d) i Karmel Šarac (2.a) su izložbu prezentirale i ekipi TV Jadrana koja je popratila događaj.

Na ovaj su način učenici razvijali maštu i osvještavali izvore motivacije u svakodnevnome životu. Izložba je postavljena u atriju naše škole u četvrtak i petak, 2. i 3. 5. 2024.!

U sljedećoj šetnji gradom i Vi obratite pažnju i možda pronađete uličnu umjetnost koja vas na neki način ispunjava i inspirira!